[email protected] | +90 (212) 485 91 95 | +90 (534) 564 00 64| English Version

ÜrünlerimizFirmamız; bitki üretim ve muhafaza ürünleri imalatını, tüketicinin ihtiyacı doğrultusunda her ebatlarda eksiksiz yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimimizle bitki üreticisinin ihtiyacı olabiliecek her türlü mamülü; Üretim Saksıları, PE Fidan Yetiştirme Torbaları, Naylon Branda, Sera Naylonu vb. mamülleri üretmektedir. Bizim için önemli olan, bitki üreticisinin ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmektir. En büyük referansımız çalıştığımız kurumların bize karşı olan memnuniyetleri ve güvenleridir.
Firmamız; bitki muhafaza ve üretim amaçlı mamüllerin imalatını da yapmaktadır. Yaptığımız üretimlerin esas amacı bitkilerin istenilen formlarda ve kalitede yetiştirilebilmeleridir.
Our company manufactures plant production and protection equipments in various dimensions in accordance with customer demands. With the experience of the years, we manufacture every need of the plant producer such as; Production Pots, PE Sapling Raising Bags, Nylon Canvas, Greenhouse Nylon etc. Our major goal is meeting every equitment requirements of plant producers. Our most distinctive references are the satisfaction and the trust of the companies/organizations that we work with.

Our main focus on manufacturing is to help plant producer to yield high quality products with the desired types.

Ürünler

Derin Üretim Saksı Serisi

Derin Üretim Saksı Serisi

gözat →
Bahar Balkon Saksı Serisi

Bahar Balkon Saksı Serisi

gözat →
Kesme Saksı Serisi

Kesme Saksı Serisi

gözat →
Toprak Balkon Saksı Serisi

Toprak Balkon Saksı Serisi

gözat →
Toprak Saksı Serisi

Toprak Saksı Serisi

gözat →

Comments are closed.